Fotopasti BUNATY s GSM

Fotopasti BUNATY bez GSM

Fotopast s GSM bude odesílat okamžitě fotografie na Váš email nebo mobilní telefon prostřednictvím SIM karty s datovým přenosem – SIM kartu dobijecí bez závazků obdržíte ke každé fotopasti s GSM zdarma, náklady na odesílání jsou minimální v řádech desetikorun měsíčně SIM kartu si dle potřeby dobijete a nebo můžete použít jakoukoli SIM kartu na které fungují data. Odeslání fotografie na email trvá 1-3 minuty.

Fotopast bez GSM bude všechny fotografie ukládat na SD kartu tak jako běžný fotoaparát. Fotografie si můžete prohlédnou přímo na velkém LCD displeji logicky umístěným na přední straně fotopasti další možností je připojit fotopast pomocí USB kabelu k počítači a fotografie si prohlédnout v plné velikosti, případně ideální variantu je vlastnit dvě sd karty kdy sd karty ve fotopasti jen prohodíte, fotopast pracuje dál a vy si v klidu fotografie prohlédnete v počítači přes čtečku paměťových karet.

výhody a nevýhody fotopastí BUNATY s GSM
+ na fotografie z fotopasti odeslané do emailu  se můžete podívat kdekoli na světe.
+ možnost okamžité reakce na situaci před fotopastí
+ minimální náklady spojené s odesíláním fotek
+ skvělá kvalita fotografií a videa tak jako u všech fotopastí BUNATY
+ dlouhá vydrž na baterie


- vyšší pořizovací cena od 7490 s dph  ( s příslušenství v ceně více jak 1200,- zdarma)

Fotopast s GSM využijete hlavně v okamžiku, kdy fotopast je velmi daleko od Vás a nebo chcete mít vždy aktuální přehled o situaci před fotopastí. Pokud fotopast hlídá majetek mžete jednoduše zavolat policii v případě kdy Vám fotopast odešle fotografii se zlodějem a zabránit tak ztrátě nebo poškození majetku.

výhody a nevýhody fotopastí BUNATY bez GSM
+ skvělá kvalita fotografií a videa tak jako u všech fotopastí BUNATY
+ dlouhá vydrž na baterie
+ nízká pořizovací cena od 2990 s DPH ( s příslušenství v ceně více jak 1200,- zdarma)
- fotografie neni možné prohlédnout na dálku.

Fotopast bez GSM využijete hlavně v případě pokud Vám stačí podívat se na fotografie jednou za čas a nebo pokud fotopast nemáte daleko a není problém k fotopasti dojít.