Příslušenství fotopasti Bunaty

Ke každé fotopasti BUNATY již v základní ceně obdržíte zcela zdarma bohaté příslušenství v ceně více jak 1200,- Kč, sd kartu s kapacitou více jak 8000 fotografií, základní sadu baterií, kovový box do kterého fotopast můžete uzamknout a chránit jí tak před odcizením a k fotopasti BUNATY s GSM modulem dostanete od nás zcela zdarma i dobijecí SIM kartu s kreditem 200,Kč. Dále níže v nabídce naleznete další doporučené příslušenství jako třeba lanový zámek a nebo externí baterii, která vydrží opravdu hodně dlouho a je dobijecí.

Příslušenství fotopasti Bunaty 

Počet produktů: 12
 • Kvalitní nastavitelný lanový zámek pro ochranu Vaší fotopasti. Kvalitní nastavitelný lanový zámek pro ochranu Vaší fotopasti.

  490 Kč
 •  Extra silná externí baterie pro fotopasti. Součástí baterie je také kabel k připojení k fotopasti.  Extra silná externí baterie pro fotopasti. Součástí baterie je také kabel k připojení k fotopasti.

  490 Kč
 •  Nabíječka olověných akumulátorů H-Tronic ( AL 300 ) S automatickou nabíječkou s vidlicí můžete kontrolovaně nabíjet 2, 6 a 12 V olověné akumulátory. Po dosažení konečného nabíjecího napětí elektronická regulace automaticky sníží nabíjecí proud. Díky tomu mohou akumulátory zůstat v nabíječce neomezeně dlouhou dobu. Ideálně vhodná k nabíjení nebo dobíjení...  Nabíječka olověných akumulátorů H-Tronic ( AL 300 ) S automatickou nabíječkou s vidlicí můžete kontrolovaně nabíjet 2, 6 a 12 V olověné akumulátory. Po dosažení konečného nabíjecího...

  490 Kč
 • Polohovací zařízení se samořezným vrutem umožní jednoduchou instalaci fotopasti! Jednoduše vrut našroubujete do stromu a díky polohovacímu kloubu fotopast můžete pohodlně nasměrovat na požadovné místo. Velmi jednoduchá a pohodlná instalace foopasti bez nutnosti použití látkového popruhu ! Polohovací zařízení se samořezným vrutem umožní jednoduchou instalaci fotopasti! Jednoduše vrut našroubujete do stromu a díky polohovacímu kloubu fotopast můžete pohodlně nasměrovat na...

  390 Kč
 • Solární článek pro fotopast BUNATY Solární článek pro fotopast BUNATY

  1 200 Kč
 • Sada 8 kusů kvalitních GP lithiových baterií pro fotopasti. Sada 8 kusů kvalitních GP lithiových baterií pro fotopasti.

  390 Kč
 • AC adaptér k fotopastem Bunaty zaručí, že budete mít pro Vaši fotopast energii vždy po ruce. AC adaptér k fotopastem Bunaty zaručí, že budete mít pro Vaši fotopast energii vždy po ruce.

  350 Kč
 • ředplacený internet nabitý na 200 Kč. Platíte pouze za vyčerparná data .   ředplacený internet nabitý na 200 Kč. Platíte pouze za vyčerparná data .  

  200 Kč
 • kovový box pro fotopast BUNATY kovový box pro fotopast BUNATY

  790 Kč
 • Kvalitní paměťová SD karta pro Vaše fotopasti s kapacitou 8GB. Kvalitní paměťová SD karta pro Vaše fotopasti s kapacitou 8GB.

  190 Kč
 • Kvalitní paměťová SD karta pro Vaše fotopasti s kapacitou 16GB. Kvalitní paměťová SD karta pro Vaše fotopasti s kapacitou 16GB.

  280 Kč
 • Kvalitní paměťová SD karta pro Vaše fotopasti s kapacitou 32GB. Kvalitní paměťová SD karta pro Vaše fotopasti s kapacitou 32GB.

  380 Kč