Fotopasti s GSM

Fotopasti BUNATY s GSM modulem jsou určeny zejména náročnějším zákazníkům, kteří potřebují pořízené fotografie okamžitě odesílat z fotopasti na mobilní telefon nebo na e-mail.

Pro provoz fotopasti s GSM potřebujete navíc pouze SIM kartu, tu můžete pořídit i u nás a měsíčně Vás neomezené množství odeslaných fotografií vyjde pouze na 33 Kč. SIM karta musí mít aktivováno internetové připojení, přes které je odesílání zprostředkováváno.

Mnoho zákazníků argumentuje tak, že odesílání fotografií na e-mail nepotřebují, že chtějí pouze odesílat fotografie na mobil, kde mohou okamžitě reagovat. Proto prosím popřemýšlejte nad následující možností nastavení! 

Vytvořte si e-mail, který bude určen jen a jen pro příjem fotografií z fotopasti! Na emailu si nastavte, aby když Vám přijde fotografie na e-mail Vám ihned přišlo upozornění formou SMS na Váš mobilní telefon (tato služba je u poskytovatele e-mailu zdarma) a pokud máte "chytrý mobilní telefon" již není problém se na email podívat a zjistit co fotopast vyfotila. Máte tak možnost ihned reagovat jako kdyby Vám přišla z fotopasti MMS přímo na mobilní telefon.

Fotopast BUNATY FULL HD GSM + 16GB karta + 8x baterie
10 důvodů proč fotopast BUNATY